You are here:  / Edukacja / Fordanserki
fordanserki-5

Fordanserki

post by related

related post

fordanserki-5Kiedy impreza zapowiada się nudno, a jej uczestnicy mają być sztywniakami, organizator takiego przedsięwzięcia zatrudnia fordanserki.

Według wielu panów, alkohol, śpiew i dziewczyny to najlepsza zabawa, a jest to jednak nieprawda i może być zupełnie inaczej.
Fordanserki to dziewczyny, które lubią się bawić i potrafią rozruszać nie jedno towarzystwo, lubią tańczyć i być dowcipne, dziewczyny są swoje, nie zadzierają nosa i łatwo się nie obrażają.
W bardzo uprzejmy sposób sprowadzają panów na ziemię, jeżeli nie jeden koleś myśli, że te dziewczyny to wynajęte panie do towarzystwa, emanują dobrą energią. Wiele klubów, czy agencji reklamowych zatrudnia takie dziewczyny, na ogół są to młode studentki, które łączą przyjemne z pożytecznym, ponieważ bardzo lubią się zabawić, a przy tym mogą jeszcze zarobić.
Fordanserki to coraz to bardziej popularna grupa, dziewczyny są chętnie zatrudniane po to by organizowana zabawa była prawdziwą zabawą a nie biesiadą przy stole. W niektórych przypadkach, tylko dobre fordanserki potrafią rozruszać zabawę.

Podobne wpisy o edukacji:

Fordanserki
1 vote, 2.00 avg. rating (58% score)